Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

Zakup urządzeń do nowopowstałego placu zabaw „Pod sosnami” w miejscowości Opatów w ramach Marszałkowskiego Konkursu „Inicjatywa Sołecka” 2022 roku z budżetu Województwa Śląskiego

W ramach Marszałkowskiego Konkursu „Inicjatywa Sołecka” 2022 roku z budżetu Województwa Śląskiego zrealizowano zadanie zakupu urządzeń do nowopowstałego placu zabaw „Pod sosnami” w miejscowości Opatów.

Zadanie zakupu urządzeń do placu zabaw „Pod sosnami” w miejscowości Opatów ma służyć realizacji kilku zasadniczych celów:

 • wspomaganie rozwoju dzieci,
 • walka z otyłością wśród dzieci,
 • urozmaicenie szkolnych zajęć z wychowania fizycznego,
 • urozmaicenie form spędzania czasu wolnego,
 • integracja lokalnej społeczności.


W skład zestawu wchodzi zakup urządzeń:

 • 2 komplety ogrodowe
 • stolik do gry w chińczyka
 • gra „OiX”
 • huśtawka podwójna metalowa z bocianim gniazdem
 • orbitrek
 • surfer metropolis
 • wioślarz
 • prasa nożna metropolis
 • lampa solarna
 • kosz


Po zakupie zestawu urządzeń aktywność fizyczna będzie dostępna i bliska dla każdego mieszkańca i świetnie wpłynie na ścieżki zdrowia. Jest to zadanie dla Gminy Opatów skierowane przez Radę Sołecką, jako istotne dla zaspokojenia potrzeb społeczności Sołectwa Opatów.

Dzięki działaniom, które zostały zrealizowane w ramach Marszałkowskiego Konkursu „Inicjatywa Sołecka” w 2022 r. nastąpi również wzrost atrakcyjności przestrzeni publicznej w wymiarze społecznym i gospodarczym, co przełoży się bezpośrednio na jakość życia mieszkańców.

Koszt inwestycji 35 349,00 zł.

Wysokość pomocy finansowej ze środków budżetu Województwa Śląskiego na realizację zadania wyniosła 50%: 17 674,50 zł.

	Zakup urządzeń do nowopowstałego placu zabaw „Pod sosnami” w miejscowości Opatów 12 	Zakup urządzeń do nowopowstałego placu zabaw „Pod sosnami” w miejscowości Opatów 11 	Zakup urządzeń do nowopowstałego placu zabaw „Pod sosnami” w miejscowości Opatów 10 	Zakup urządzeń do nowopowstałego placu zabaw „Pod sosnami” w miejscowości Opatów 9 	Zakup urządzeń do nowopowstałego placu zabaw „Pod sosnami” w miejscowości Opatów 8 	Zakup urządzeń do nowopowstałego placu zabaw „Pod sosnami” w miejscowości Opatów 7 	Zakup urządzeń do nowopowstałego placu zabaw „Pod sosnami” w miejscowości Opatów 6 	Zakup urządzeń do nowopowstałego placu zabaw „Pod sosnami” w miejscowości Opatów 5 	Zakup urządzeń do nowopowstałego placu zabaw „Pod sosnami” w miejscowości Opatów 4 	Zakup urządzeń do nowopowstałego placu zabaw „Pod sosnami” w miejscowości Opatów 3 	Zakup urządzeń do nowopowstałego placu zabaw „Pod sosnami” w miejscowości Opatów 2 	Zakup urządzeń do nowopowstałego placu zabaw „Pod sosnami” w miejscowości Opatów 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.