Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

Siłownia zewnętrzna przy placu zabaw w Szkole Podstawowej im. Juliana Tuwima w Złochowicach już gotowa!

Szkoła Podstawowa im. Juliana Tuwima w Złochowicach została jednym z laureatów kolejnej edycji programu dobrosąsiedzkiego „Wzmocnij Swoje Otoczenie”. Dzięki przyznanemu przez Polskie Sieci Elektroenergetyczne grantowi w wysokości 20 tys. złotych, w pobliżu placu zabaw zostały zamontowane urządzenia  do siłowni zewnętrznej: krzesło do wyciskania, prasa nożna, orbitrek, surfer oraz drabinka na słupie.

 „Wzmocnij Swoje Otoczenie” to program grantowy skierowany do mieszkańców terenów, na  których Polskie Sieci Elektroenergetyczne prowadzą inwestycje lub eksploatują istniejącą  infrastrukturę.  Celem programu jest wsparcie projektów związanych z  rozwojem lokalnej  infrastruktury społecznej, aktywizacją życia społecznego i kulturalnego oraz finansowa pomoc  w ich wdrożeniu. Jego idea jest zbliżona do  znanego i sprawdzonego rozwiązania, jakim jest budżet partycypacyjny, dzięki któremu mieszkańcy mogą aktywnie zmieniać swoją okolicę. W pięciu edycjach programu, PSE przyznały już ponad 800 grantów o łącznej wartości 16 mln złotych. 

Oficjalnego otwarcia siłowni w dniu 13.10.2023r. dokonała dyrektor szkoły wraz z przedstawicielami organu prowadzącego, radnymi Złochowic, sołtysem Złochowic, księdzem proboszczem oraz przewodniczącą Rady Rodziców.

Szczegółowe informacje o programie i jego organizatorze dostępne są na stronach internetowych   https://wzmocnijotoczenie.pl/

Organizatorem programu są Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A., https://www.energetycznykompas.pl

Logo PSE

Siłownia zewnętrzna przy placu zabaw w Szkole Podstawowej im. Juliana Tuwima w Złochowicach już gotowa! Siłownia zewnętrzna przy placu zabaw w Szkole Podstawowej im. Juliana Tuwima w Złochowicach już gotowa! 3 Siłownia zewnętrzna przy placu zabaw w Szkole Podstawowej im. Juliana Tuwima w Złochowicach już gotowa! 2 Siłownia zewnętrzna przy placu zabaw w Szkole Podstawowej im. Juliana Tuwima w Złochowicach już gotowa! 11 Siłownia zewnętrzna przy placu zabaw w Szkole Podstawowej im. Juliana Tuwima w Złochowicach już gotowa! 10 Siłownia zewnętrzna przy placu zabaw w Szkole Podstawowej im. Juliana Tuwima w Złochowicach już gotowa! 1 Siłownia zewnętrzna przy placu zabaw w Szkole Podstawowej im. Juliana Tuwima w Złochowicach już gotowa! 9 Siłownia zewnętrzna przy placu zabaw w Szkole Podstawowej im. Juliana Tuwima w Złochowicach już gotowa! 8 Siłownia zewnętrzna przy placu zabaw w Szkole Podstawowej im. Juliana Tuwima w Złochowicach już gotowa! 7 Siłownia zewnętrzna przy placu zabaw w Szkole Podstawowej im. Juliana Tuwima w Złochowicach już gotowa! 6 Siłownia zewnętrzna przy placu zabaw w Szkole Podstawowej im. Juliana Tuwima w Złochowicach już gotowa! 5
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.