Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

Ogłoszenie o naborze wniosków w 2024 r. na dofinansowanie zadań z zakresu usuwania wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Opatów

Wójt Gminy Opatów ogłasza nabór wniosków na demontaż, zbieranie, utylizację i transport wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Opatów.

Środki finansowe na realizację przedsięwzięcia pochodzą z dofinansowania z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach. Dofinansowaniem nie będą objęte koszty związane z zakupem i montażem nowych pokryć dachowych.

Zmianę pokrycia dachowego mieszkańcy zobowiązani są zgłosić do Starostwa Powiatowego w Kłobucku w wydziale Architektury, Budownictwa i Urbanistyki. Z dofinansowania mogą ubiegać się właściciele i użytkownicy wieczyści, którzy posiadają nieruchomość na terenie Gminy Opatów, na której znajdują się wyroby i materiały zawierające azbest.

Warunkiem ubiegania się o dofinansowanie zadań jest złożenie wniosku o udzielenie dofinansowania na zadania związane z usuwaniem wyrobów zawierających azbest w terminie od  9 kwietnia 2024 r do 30 kwietnia 2024 r.

Do wniosku należy dołączyć kolorowe zdjęcie obiektów z których będzie demontowany azbest albo zdjęcie miejsc składowania azbestu.

Wnioski dostępne są w siedzibie Gminy Opatów oraz w załączeniu poniżej.

Szczegółowe informacje można uzyskać Urzędzie Gminy Opatów pokój nr 1 oraz pod numerem tel. 34 319 60 33 wewn. 39

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.