Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

Obchody Święta Niepodległości - 11 listopada 2022r.

    Narodowe Święto Niepodległości obchodzone 11 listopada to ważne i piękne święto – święto każdego Polaka. W trosce o pamięć dla tego historycznego wydarzenia oraz kształtując patriotyczne postawy młodego pokolenia Szkoła Podstawowa w Opatowie wraz z Wójtem Gminy Bogdanem Sośniakiem przy wsparciu Fundacji LAR.GO Razem Możemy Więcej oraz zaangażowaniu Proboszcza Parafii NPNMP w Opatowie zorganizowała w dniu 11 listopada uroczyste obchody 104 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę.

    Uroczystość ta została połączona z odsłonięciem tablicy pamiątkowej Pana Emiliana Wójcickiego założyciela szkolnictwa na terenie Gminy Opatów i pierwszego Kierownika Szkoły w Opatowie. W trakcie uroczystości wysłuchaliśmy także interesującego wykładu "Bohaterowie przestworzy. Legenda Franciszka Żwirko i Stanisława Wigury", który wygłosił Pan Andrzej Olejko. Całość została dopełniona przez przepiękny akompaniament Orkiestry Dętej OSP ze Złochowic pod przewodnictwem kapelmistrza Miłosza Janika.

Obchody Święta Niepodległości - 11 listopada 2022 32 Obchody Święta Niepodległości - 11 listopada 2022 31 Obchody Święta Niepodległości - 11 listopada 2022 30 Obchody Święta Niepodległości - 11 listopada 2022 29 Obchody Święta Niepodległości - 11 listopada 2022 28 Obchody Święta Niepodległości - 11 listopada 2022 27 Obchody Święta Niepodległości - 11 listopada 2022 26 Obchody Święta Niepodległości - 11 listopada 2022 25 Obchody Święta Niepodległości - 11 listopada 2022 24 Obchody Święta Niepodległości - 11 listopada 2022 23 Obchody Święta Niepodległości - 11 listopada 2022 22 Obchody Święta Niepodległości - 11 listopada 2022 21 Obchody Święta Niepodległości - 11 listopada 2022 20 Obchody Święta Niepodległości - 11 listopada 2022 19 Obchody Święta Niepodległości - 11 listopada 2022 18 Obchody Święta Niepodległości - 11 listopada 2022 17 Obchody Święta Niepodległości - 11 listopada 2022 16 Obchody Święta Niepodległości - 11 listopada 2022 15 Obchody Święta Niepodległości - 11 listopada 2022 14 Obchody Święta Niepodległości - 11 listopada 2022 13 Obchody Święta Niepodległości - 11 listopada 2022 12 Obchody Święta Niepodległości - 11 listopada 2022 11 Obchody Święta Niepodległości - 11 listopada 2022 10 Obchody Święta Niepodległości - 11 listopada 2022 9 Obchody Święta Niepodległości - 11 listopada 2022 8 Obchody Święta Niepodległości - 11 listopada 2022 7 Obchody Święta Niepodległości - 11 listopada 2022 6 Obchody Święta Niepodległości - 11 listopada 2022 5 Obchody Święta Niepodległości - 11 listopada 2022 4 Obchody Święta Niepodległości - 11 listopada 2022 3 Obchody Święta Niepodległości - 11 listopada 2022 2 Obchody Święta Niepodległości - 11 listopada 2022 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.