Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

Laureaci nagrody Kryształy Przetargów Publicznych 2022

Poznaliśmy laureatów nagrody Kryształy Przetargów Publicznych 2022. Statuetki zostały wręczone podczas XVII Forum Przetargów Publicznych w Jachrance.

W tegorocznej 14. edycji można było zgłosić projekty, które zostały zrealizowane między 1 stycznia 2021 r. a 31 lipca 2022 r. Spośród około stu nadesłanych zgłoszeń Kapituła Nagrody wybrała sześć najlepszych projektów: cztery wśród zamawiających oraz dwa wśród wykonawców.

Skład Kapituły tworzą autorytety w dziedzinie zamówień publicznych: Ewa Wiktorowska – prezes Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Konsultantów Zamówień Publicznych (Przewodnicząca Kapituły), mec. Zbigniew Pawlak, dr hab. Włodzimierz Dzierżanowski, prof. dr hab. Andrzej Panasiuk, mec. Grzegorz Mazurek i Elżbieta Sobczuk – redaktor naczelna „Przetargów Publicznych”.

Oto nagrody w poszczególnych kategoriach:

 KATEGORIA I
Ochrona środowiska i gospodarki wodnej

Nagroda dla Zamawiającego – Gmina Opatów
za projekt pt. „Rozbudowa i przebudowa oczyszczalni ścieków w miejscowości Opatów”.

KATEGORIA II
Infrastruktura drogowo-komunikacyjna

Nagroda dla Zamawiającego ­– Wielkopolski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Poznaniu
za projekt pt. „Remont zabytkowego wiaduktu w Gnieźnie DW 260”

Nagroda dla Wykonawcy ­– Przedsiębiorstwo Wielobranżowe BANIMEX Sp. z o.o.
za projekt pt. „Budowa mostu przez rzekę Dunajec w Kurowie w ciągu drogi krajowej nr 75””

KATEGORIA III
Obiekty użyteczności publicznej

Nagroda dla Zamawiającego – Wojskowy Instytut Medyczny
za projekt pt. „Budowa filii szpitala Wojskowego Instytutu Medycznego w Legionowie”

Nagroda dla Wykonawcy – Korporacja Budowlana DORACO Sp. z. o. o. w Gdańsku
za projekt pt. „Terminal promowy w Porcie Gdynia”

KATEGORIA IV
Rewitalizacja przestrzeni publicznej i ochrony zabytków

Nagroda dla Zamawiającego –  Gmina Czempiń
za projekt pt. „Utworzenie Centrum Aktywizacji Społecznej Tlenownia w Czempiniu”

Laureaci nagrody  Kryształy Przetargów Publicznych 2022 1 Laureaci nagrody  Kryształy Przetargów Publicznych 2022 2 Laureaci nagrody  Kryształy Przetargów Publicznych 2022 3
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.