Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

Jak ma „być albo nie być” - oto jest pytanie!

Ten literacki i filozoficzny dylemat dotyczy tym razem prozaicznej dostępności boisk szkolnych w okresie wakacyjnym. Dostępność ma być bez ograniczeń czy ograniczona?

Ograniczanie dostępu może wydawać się dziwne wobec celu dla którego boiska są tworzone. Przecież są tworzone do gry, czyli do miłego, sportowego i kulturalnego spędzenia wolnego czasu. Niestety okazuje się, że ostatnio służą do ćwiczeń z rozkręcania śrub w bramkach czy spacerów po górnych ich częściach.

Dla przykładu sportowe i nowoczesne boisko w Opatowie (na zdjęciu) staje się warsztatem niszczycielskich prac technicznych zwanych dewastacją! Gmina - czyli my, jej społeczność – skręcamy bramki i usuwamy zniszczenia infrastruktury na koszt podatników, czyli nasz koszt. Boiska są obiektami publicznymi i w wakacje powinny być otwarte, ale ponieważ są obiektami publicznymi powinny być bezpieczne i nie mogą być przy milczącej zgodzie dewastowane.

W Waleńczowie wskutek skarg mieszkańców i oglądu monitoringu Szkoła Podstawowa udostępnia boisko po wypożyczeniu klucza do bramy wejściowej przez osobę chcącą z boiska skorzystać. Czy podobnie ma być w Opatowie?

Zdjęcia rozkręconych i uszkodzonych elementów boiska w Opatowie 6 Zdjęcia rozkręconych i uszkodzonych elementów boiska w Opatowie 5 Zdjęcia rozkręconych i uszkodzonych elementów boiska w Opatowie 4 Zdjęcia rozkręconych i uszkodzonych elementów boiska w Opatowie 3 Zdjęcia rozkręconych i uszkodzonych elementów boiska w Opatowie 2 Zdjęcia rozkręconych i uszkodzonych elementów boiska w Opatowie 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.