Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

Obchody Narodowego Święta Niepodległości w Opatowie

11 listopada 1918 roku jest jedną z najważniejszych dat w polskiej historii. Tego dnia, po 123 latach niewoli, Rzeczpospolita znów pojawiła się na mapach Europy. Narodowe Święto Niepodległości obchodzone 11 listopada jest świętem szczególnym dla każdego Polaka. W tym roku obchodziliśmy wspólnie radosne święto 105-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.
W trosce o pamięć dla tego historycznego wydarzenia oraz kształtując patriotyczne postawy młodego pokolenia Szkoła Podstawowa w Opatowie wraz z Wójtem Gminy Bogdanem Sośniakiem oraz przy zaangażowaniu Proboszcza Parafii NPNMP w Opatowie zorganizowała w dniu 11 listopada uroczyste obchody tego narodowego święta. 

W trakcie uroczystości wysłuchaliśmy interesującego wykładu "Pokolenie powstania styczniowego zwycięskie w listopadzie", który wygłosił Pan Andrzej Olejko. Całość została dopełniona przez przepiękny akompaniament  Orkiestry Dętej OSP ze Złochowic pod przewodnictwem kapelmistrza Miłosza Janika oraz występ dzieci ze Szkoły Podstawowej w Opatowie.

Obchody Narodowego Święta Niepodległości w Opatowie 2023 24 Obchody Narodowego Święta Niepodległości w Opatowie 2023 23 Obchody Narodowego Święta Niepodległości w Opatowie 2023 22 Obchody Narodowego Święta Niepodległości w Opatowie 2023 21 Obchody Narodowego Święta Niepodległości w Opatowie 2023 20 Obchody Narodowego Święta Niepodległości w Opatowie 2023 19 Obchody Narodowego Święta Niepodległości w Opatowie 2023 18 Obchody Narodowego Święta Niepodległości w Opatowie 2023 17 Obchody Narodowego Święta Niepodległości w Opatowie 2023 16 Obchody Narodowego Święta Niepodległości w Opatowie 2023 15 Obchody Narodowego Święta Niepodległości w Opatowie 2023 14 Obchody Narodowego Święta Niepodległości w Opatowie 2023 13 Obchody Narodowego Święta Niepodległości w Opatowie 2023 12 Obchody Narodowego Święta Niepodległości w Opatowie 2023 11 Obchody Narodowego Święta Niepodległości w Opatowie 2023 10 Obchody Narodowego Święta Niepodległości w Opatowie 2023 9 Obchody Narodowego Święta Niepodległości w Opatowie 2023 8 Obchody Narodowego Święta Niepodległości w Opatowie 2023 7 Obchody Narodowego Święta Niepodległości w Opatowie 2023 6 Obchody Narodowego Święta Niepodległości w Opatowie 2023 5 Obchody Narodowego Święta Niepodległości w Opatowie 2023 4 Obchody Narodowego Święta Niepodległości w Opatowie 2023 3 Obchody Narodowego Święta Niepodległości w Opatowie 2023 2 Obchody Narodowego Święta Niepodległości w Opatowie 2023 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.