Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

Dzień Samorządu Terytorialnego

Dzień Samorządu Terytorialnego, przypadający w Polsce 27 maja, to święto państwowe, uchwalone przez Sejm 29 czerwca 2000 r.- w 10. rocznicę pierwszych, w pełni demokratycznych wyborów samorządowych do rad gmin i miast. Były one jednocześnie pierwszymi w pełni wolnymi wyborami w Polsce po II wojnie światowej. Reforma Polski rozpoczęła się od samorządu, który po dzień dzisiejszy daje nadzieję, że w systemie politycznym państwa przewidziano miejsce dla ludzi bezpartyjnych, ale zaangażowanych w sprawy publiczne.

Świadectwem tych możliwości było truskawkowe sobotnie spotkanie w Wilkowiecku, które wyzwoliło przyczajoną energię mieszkańców  i dało początek czemuś, co mam nadzieję stworzy Markę Gminy Opatów.

Z kolei niedzielne biegowe Złochowice pokazują, że ciągle wystarcza chęci na lokalne zaangażowanie.

Za te integracyjne działania dziękuję wszystkim zaangażowanym, a samorządowi Opatowa i pracownikom Urzędu Gminy Opatów życzę, by nastały czasy,  w których finansowanie nakładanych na gminę zadań będzie należyte.

Zdzisław Makles - Wójt Gminy Opatów

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.