Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

Jubileusz 100 - lecia urodzin

To wyjątkowa i piękna uroczystość, która nie zdarza się często. 100 lat życia to piękny wiek i tylko nielicznym dane jest doczekać tak zacnego jubileuszu. Tego niesamowitego daru doświadczył Pan Bronisław Kozak mieszkaniec Złochowic, który 29 marca 2024 r. obchodził swoje 100 urodziny. 

Z tej okazji gratulacje i życzenia zdrowia, pomyślności oraz nieustającej pogody ducha Dostojnemu Jubilatowi złożył Pan Bogdan Sośniak Wójt Gminy Opatów  w asyście Pani Iwony Karkowskiej Sekretarza Gminy oraz Pani Agnieszki Paruzel Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego. W imieniu Prezes Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego list gratulacyjny wręczył Pan Piotr Dobosz, Dyrektor Oddziału Regionalnego KRUS w Częstochowie. Zacnemu Jubilatowi został również przekazany list gratulacyjny oraz życzenia od Prezesa Rady Ministrów RP Pana Donald Tusk.

Szanowny Jubilat, pomimo swojego zacnego wieku cieszy się dobrą formą, doskonałą pamięcią 
i wysuwającą się na pierwszy plan pogodą ducha, która zapewne jest receptą na długowieczność Pana Bronisława.

By zadość uczynić tradycji, jeszcze raz życzymy Drogiemu Jubilatowi Panu Bronisławowi Kozakowi długich lat życia, dużo zdrowia, pogody ducha, zadowolenia i osobistego spełnienia.

Niech ten jubileusz stanie się źródłem do częstych spotkań z rodziną i do pięknych wspomnień z przeżytego wieku.

Zdjęcie Jubilata z przedstawicielami Gminy i KRUS

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.