Logo Gminy Opatów

Zebranie Związku Gmin i Powiatów

Wójt Gminy Opatów, Zdzisław Makles, uczestniczy w walnym zebraniu członków Związku Gmin i Powiatów Subregionu Północnego Województwa Śląskiego.

W trakcie zebrania podejmowane są bardzo ważne uchwały, w tym te dotyczące planów finansowych Związku na 2025 rok. Gmina Opatów czynnie uczestniczy w tych pracach. 

Związek Gmin i Powiatów Subregionu Północnego Województwa Śląskiego  jest działającym od 3 stycznia 2020 roku Stowarzyszeniem, które zrzesza 31 gmin i 3 powiaty, w tym oczywiście Gminę Opatów.

 

Zdjęcie z walnego zebrania członków Związku Gmin i Powiatów Subregionu Północnego Województwa Śląskiego

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności