Logo Gminy Opatów

Wspomnień czar

Za nami Babie Lato, czyli dożynki w Gminie Opatów. Wydarzenie dobyło się w minioną niedzielę (14.09), a mieszkańcy Gminy chętnie i licznie wzięli w nim udział.

Tego dnia nie zabrakło bowiem atrakcji – oczywiście poza prezentacją i poświęceniem dożynkowych wieńców odbył się koncert Orkiestry Dętej OSP Złochowice, zaprezentował się także zespół śpiewaczy Złochowiczanki i zespół Grodzianie. Na scenie wystąpili też Waleńczowska Kapela Podwórkowa i zespół Redlin. Zorganizowano także turniej sołectw.

Galeria zdjęć

Babie Lato, czyli dożynki w Gminie Opatów 15 Babie Lato, czyli dożynki w Gminie Opatów 14 Babie Lato, czyli dożynki w Gminie Opatów 13 Babie Lato, czyli dożynki w Gminie Opatów 12 Babie Lato, czyli dożynki w Gminie Opatów 11 Babie Lato, czyli dożynki w Gminie Opatów 10 Babie Lato, czyli dożynki w Gminie Opatów 9 Babie Lato, czyli dożynki w Gminie Opatów 8 Babie Lato, czyli dożynki w Gminie Opatów 7 Babie Lato, czyli dożynki w Gminie Opatów 6 Babie Lato, czyli dożynki w Gminie Opatów 5 Babie Lato, czyli dożynki w Gminie Opatów 4 Babie Lato, czyli dożynki w Gminie Opatów 3 Babie Lato, czyli dożynki w Gminie Opatów 2 Babie Lato, czyli dożynki w Gminie Opatów 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności