W Waleńczowie odbyła się III Powiatowa Olimpiada Specjalna "Spełniamy marzenia"
W Waleńczowie odbyła się III Powiatowa Olimpiada Specjalna "Spełniamy marzenia". Jej organizatorami byli Stowarzyszenie na rzecz Wspierania Osób Niepełnosprawnych "Warto Spełniać Marzenia" z Krzepic, Powiat Kłobucki i Gmina Opatów. Wśród uczestników były osoby z niepełnosprawnościami z województw śląskiego, łódzkiego i opolskiego, a także uczniowie szkół podstawowych z powiatu kłobuckiego.
Uczestnicy rywalizowali w kilku konkurencjach takich jak przeciąganie liny, rzut do celu, bieg slalomem czy rzut do kosza.
W ramach III Powiatowej Olimpiady Specjalnej zorganizowano również jubileusz 5-lecia działalności Środowiskowego Domu Samopomocy w Krzepicach.
