Logo Gminy Opatów

Śląski Konwent Samorządowy

W Szczyrku obraduje Konwent Śląskiego Związku Gmin i Powiatów. Podejmuje tematy z zakresu ochrony ludności i zarządzania kryzysowego, w tym doświadczenia ukraińskich miast i gromad.

Ponadto Konwent koncentruje się na pracach Komisji wspólnej Rządu i Samorządu, niezależności energetycznej, wykorzystaniu sztucznej inteligencji w świadczeniu usług publicznych oraz nowej odsłonie programu Czyste Powietrze.

Na zdjęciach wśród obradujących są m.in. burmistrz Żywca Antoni Szlagor i wójt Gminy Opatów Zdzisław Makles.

Galeria zdjęć

Śląski Konwent Samorządowy zdj.  6 Śląski Konwent Samorządowy zdj.  5 Śląski Konwent Samorządowy zdj.  4 Śląski Konwent Samorządowy zdj.  3 Śląski Konwent Samorządowy zdj.  2 Śląski Konwent Samorządowy zdj.  1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności