Logo Gminy Opatów

Nagranie audycji “EKO-RANEK” emitowanej na antenie Polskiego Radia Katowice w S.P. im. J.Tuwima w Złochowicach

Pani redaktor Gabriela Kaczyńska odwiedziła Szkołę Podstawową im. Juliana Tuwima w Złochowicach w ramach nagrania do audycji “EKO-RANEK” emitowanej na antenie Polskiego Radia Katowice. W trakcie wizyty przeprowadzono nagranie związane z kołem doświadczalnym "Eureka" i jednym z tematów projektu “Być jak Ignacy”. Konkretnie, tematem była elektryczność i jej powstawanie.

Dzięki takim inicjatywom młodzi ludzie mogą poszerzać swoją wiedzę na temat nauki i świadomie podejść do kwestii związanych z ochroną środowiska. Audycja miała na celu edukowanie i inspirację dzieci w zakresie ekologii oraz prawidłowych zachowań ekologicznych.

Pani redaktor rozmawiała z uczniami  również na temat projektu „Być jak Ignacy”, oraz na temat zbliżających się Świąt Wielkanocnych. 

Audycja „Eko-ranek” z udziałem uczniów klasy IV zostanie wyemitowana na antenie Polskiego Radia Katowice.

@bycjakignacy

Nagranie audycji “EKO-RANEK” emitowanej na antenie Polskiego Radia Katowice w S.P. im. J.Tuwima w Złochowicach 7 Nagranie audycji “EKO-RANEK” emitowanej na antenie Polskiego Radia Katowice w S.P. im. J.Tuwima w Złochowicach 6 Nagranie audycji “EKO-RANEK” emitowanej na antenie Polskiego Radia Katowice w S.P. im. J.Tuwima w Złochowicach 5 Nagranie audycji “EKO-RANEK” emitowanej na antenie Polskiego Radia Katowice w S.P. im. J.Tuwima w Złochowicach 4 Nagranie audycji “EKO-RANEK” emitowanej na antenie Polskiego Radia Katowice w S.P. im. J.Tuwima w Złochowicach 3 Nagranie audycji “EKO-RANEK” emitowanej na antenie Polskiego Radia Katowice w S.P. im. J.Tuwima w Złochowicach 2 Nagranie audycji “EKO-RANEK” emitowanej na antenie Polskiego Radia Katowice w S.P. im. J.Tuwima w Złochowicach 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności