Mistrzowie Agro Polska Press

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
30 września 2020

Ikona informacyjna    W imieniu redaktora naczelnego "Dziennika Zachodniego"  oraz głównego  koordynatora akcji Mistrzowie Agro Polska Press, Urząd Gminy Opatów ma przyjemność poinformować, że przedstawiciele Gminy Opatów zostali nominowani do tytułów Sołtys Roku i Koło Gospodyń Wiejskich Roku w akcji Mistrzowie Agro – największym plebiscycie wiejskim i rolniczym w Polsce prowadzonym w naszym województwie przez "Dziennik Zachodni" oraz ogólnopolski serwis i magazyn „Strefa Agro”.

Nominacje do nagród uzyskali:

Andrzej Schön, sołtys Sołectwa Iwanowice Duże,

Grzegorz Kluba, sołtys Sołectwa Waleńczów,

Henryka Sitek, sołtys Sołectwa Zwierzyniec Pierwszy,

Krzysztof Konieczny, sołtys Sołectwa Wilkowiecko,

Piotr Ślusarczyk, sołtys Sołectwa Zwierzyniec Drugi oraz

KGW w Zwierzyńcu Pierwszym.

Kandydatów do nagród nominowali partnerzy i patroni akcji - organizacje rolnicze i wiejskie, dziennikarze oraz mieszkańcy naszego regionu. Główne nagrody w plebiscycie zostaną wręczone podczas uroczystej gali w trakcie Centralnych Targów Rolniczych w Warszawie. Do udziału w ceremonii wręczenia nagród zostaną zaproszeni także włodarze gmin, z których pochodzić będą laureaci.

Serdecznie zachęcamy do wspierania reprezentantów gminy w akcji Mistrzowie Agro poprzez upowszechnienie wiadomości o akcji. Udział w plebiscycie to znakomita promocja nie tylko ich działalności, lecz także całego lokalnego środowiska.

Pełną informację o akcji można znaleźć w naszym serwisie internetowym pod adresem: www.dziennikzachodni.pl/agro